AG-zdraví

Diagnostika přístrojem QRM918 a kyvadlem

Léčení energiemi a diagnostika

Při diagnostice používám především kyvadlo a přístroj QRM918. Stanovim zdravotní stav pacienta a navrhnu optimální způsob léčby. Kyvadlo  a přístroj QRM918 velmi dobře dokáže určit důvod problémů a jakým způsobem směřovat léčbu. Zda problém řešit pomocí klasické medicíny, alternativní medicíny, pomocí léčby energiemi nebo jejich kombinací. Eventuelně ukázat, co je vlastně prapříčinou problému a jak s tím pak dále pracovat. Některé věci řeším po diagnostice pak dále sama pomocí metod, se kterými pracuji, v jiných případech doporučím způsob léčby, nebo odkážu i na konkrétního odborníka.

přístroj QRM01

Většina obtíží je způsobena primárně psychikou člověka. Jeho nesprávným myšlením, strachy, stresy a potlačovanými emocemi. Na to je léčení energiemi velmi účinné. Ovšem pokud je již klient ve stavu, že je již nemocný, a pobírá léky od svého lékaře, je vždy třeba postupovat ve spolupráci s klasickou medicínou.

Léčení energiemi je dobré i jako prevence – nastartuje imunitní systém, člověk se lépe vyrovnává s nezdravými emocemi a zlepšuje i psychiku.

Používám různé techniky při práci s energiemi, většinou lze s klientem pracovat jak osobně, tak na dálku a to podle použité techniky.

Stejně tak i diagnostiku lze provádět buď při osobním setkání, nebo na dálku podle jména a data narození nebo podle fotografie


Diagnostiku i léčení provádím pouze po předchozí domluvě. V případě Vašeho zájmu mne prosím kontaktujte na e-mailu nebo telefonu. 

Ceny a doba léčení


*Energie Reiki……………………………...300,- Kč za půl hodiny*Diagnostika a doporučení terapie…………300,- Kč za půl hodiny


Na začátek stránky